-

Od początku działalności najważniejsza dla nas jest jakość wykonanych usług. Z każdym rokiem naszej działalności staramy się ciągle podnosić jakość naszych usług aby w profesjonalny sposób zaspokoić potrzeby wszystkich klientów. Z chęcią wysłuchujemy wszelkich sugestii i spostrzeżeń naszych klientów które są dla nas wyjątkowo cenne i krok po kroku wprowadzamy kolejne usprawnienia. Proponujemy kompleksową obsługę. Organizujemy bankiety, wesela, przyjęcia rodzinne, kameralne imprezy okolicznościowe, stypy, szkolenia. Organizujemy przyjęcia przy grillu.

 

Posiadamy fachową i miłą obsługę, oferujemy smaczne posiłki, a ceny nasze zachowują kryterium konkurencyjności. Dla naszych gości przygotowaliśmy pokoje gościnne. Wszystkie sale są w pełni klimatyzowane. Posiadamy również ogrodzony parking oraz ogród do dyspozycji dla naszych gości. Akceptujemy płatności kartami kredytowymi.

 

Restauracja położona jest na trasie drogi tranzytowej 44 kierunek Oświęcim - Gliwice, oddalona o 1km od węzła komunikacyjnego z drogą DK1 prowadzącej w kierunkach Bielsko-Biała - Katowice. Znajdujemy się 1,5 km od fabryki FIAT Auto Poland oraz ok. 3 km od Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zapewniamy profesjonalna obsługę w całym zakresie oferowanych przez nas usług. W przypadku zainteresowania ofertą i chęcią zapoznania się ze szczegółami (ceny, wolne terminy itp.) prosimy o kontakt.

- - - - - - - - - - -