-

Poczuj się jak w domu w naszych 17 oryginalnie udekorowanych pokojach. Oferujemy standardowe pokoje dwuosobowe typu double i twin z możliwością pojedynczego wykorzystania.

Wszystkie nasze pokoje są gustownie urządzone z wyposażeniem które pasuje idealnie dla osób podróżujących służbowo, jak i rodzin.  Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu zapewni łączność ze światem. Każdy pokój wyposażony jest w telefon, biurko do pracy, gniazdko internetowe. Hotel przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. 4 pokoje są klimatyzowane a 1 pokój posiada podwyższony standard i wyposażony jest w wannę z hydromasażem.

 

Zarówno nowoczesny wystrój pokoju, jak i przedmioty będące jego wyposażeniem, stanowią idealne miejsce do pracy i wypoczynku. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy zainteresowane krótko jak i długoterminowymi pobytami. Hotel Magnolia** posiada wyposażone zaplecze konferencyjo-bankietowe, ogrodzony monitorowany parking.

Hotel Magnolia** posiada ciepłą, miłą idealną atmosferę zarówno dla osób podróżujących służbowo jaki i pobytów rodzinnych. Nasz wspaniały personel zapewnia skuteczną i indywidualną obsługę, a nasze pokoje są na najwyższym poziomie.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00, a kończy w dniu wyjazdu o godz. 12:00. Dzieci do lat 3 otrzymują zakwaterowanie w pokoju rodziców bezpłatnie.

WLICZONE W CENĘ POKOJU: VAT 8%, ŚNIADANIE W FORMIE BUFETU 6.30 - 9.00, WI-FI, MIEJSCE NA MONITOROWANYM PARKINGU NIESTRZEŻONYM 

Realizujemy BON TURYSTYCZNY

 

 

Witamy w naszym hotelu!

 

CENNIK

 

Rodzaj pokoju

Cena regularna

Pokój 2 osobowy

Twin lub double

250 zł

Pokój 2 osobowy

Do pojedynczego wykorzystania

185 zł

Pokój 2 osobowy

standard plus

Twin lub double

280 zł

Pokój 2 osobowy

standard plus 

Do pojedynczego wykorzystania

230 zł

 

Rezerwacje: recepcja@hotelmagnolia.tychy.pl 

 

- - - - - - - - - - -